kim jestem O MNIE

Moja Wizja i Misja
Wspieram, inspiruję, prowadzę jeśli tego potrzebujesz i pozwalasz sobie pomóc. 

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, z pełną uważnością, empatią i sercem. 
Wierzę w możliwości i potencjał każdego człowieka… bez wyjątku. Pozwalam moim Klientom odkrywać drzemiący w nich potencjał, po to, aby osiągali to, czego pragną.                        Zawsze stawiam na Jakość, dlatego staram się dostarczać moim Klientom, usługę na najwyższym poziomie.

Z ogromną radością dzielę się wiedzą, opartą na moim życiowym i zawodowym doświadczeniu.
Monika Majewska

ZAWODOWO

Moją wielką Pasją jest rozwijanie potencjału ludzkiego, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami, dlatego uwielbiam pracować z LUDŹMI, wspierać ich w osiąganiu zamierzonych celów, podążaniu właściwą ścieżką kariery, w realizacji ich pragnień i marzeń.

Jestem praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w działach HR różnych międzynarodowych korporacji.                                Od wielu lat, coaching i mentoring towarzyszyły mi w mojej codziennej pracy HR-owca. 

Jestem certyfikowanym Coachem i Mentorem – ukończyłam studia podyplomowe „Coaching/Mentoring” na SWPS, posiadam certyfikat Coacha Transformacji Zawodowej wg. metolodologii Career Steps Revolution (Talent Development Institute), ukończyłam również Kurs Profesjonalny Coach (poziom PCC) w Pracowni Coachingu NOVO. 
Jestem również absolwentką studiów podyplomowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na SGH, oraz Psychologia w Zarządzaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Moja praca jest wypadkową moich pasji, wartości i osobistych doświadczeń, dlatego świadomie wybrałam ten zawód, który daje mi dużo radości i energii do działania.

Moje zawodowe fascynacje to: coaching/mentoring, edukacja, psychologia pozytywna, wellbeing. 

PRYWATNIE

Prywatnie jestem szczęśliwa żoną Dominika, mamą Zuzi i Jasia oraz właścicielką psa rasy Shih Tzu – Riko. 
Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, rozmawiać w językach obcych. 

Jestem wielką Fanką Jogi i wszystkiego, co się wiąże z dobrostanem człowieka, wędruję po górach (i nie tylko), z wielkim zaangażowaniem pielęgnuję rośliny i mój mały ogródek.

Kocham życie, ludzi i świat, rozpiera mnie pozytywna energia i chcę się nią z Tobą dzielić. 

Obszary, w których się specjalizuję:

  • qxio-android-checkboxCoaching / Mentoring Biznesowy (Przywództwo, Dobrostan)
  • qxio-android-checkboxMentoring kariery (bazując na moim ponad 20-letnim doświadczeniu w roli Rekruterki)
  • qxio-android-checkboxCoaching Transformacji Zawodowej

BEZPŁATNA KONSULTACJA